C&B Reputation Management, s.r.o.
Sokolovská 209
190 00 Praha 9 Vysočany
LUKÁŠ KOUTNÍK Jednatel
lukas.koutnik@c-b.cz
IČ 241 82 443
DIČ CZ24182443
Společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeného Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 186357
Bankovní spojení: Komerční banka, a.s., ČÚ: 107-1058470237/0100
Pracovali byste rádi v komunikační agentuře? Tak to jste na správném místě. Možná právě do týmu hledáme někoho, jako jste Vy. Podívejte se na výpis aktuálních pozic.Co děláme?

V C&B Reputation se už od roku 2009 staráme o to, aby o našich klientech bylo slyšet. Poskytujeme komplexní služby v oblasti reputation management a public relations.
Nezaujala Vás žádná z nabízených pracovních pozic? Nevadí.
Pošlete nám svůj životopis a portfolio i tak na office@c-b.cz, třeba se na něčem domluvíme.Filtr:

Od roku 2009 pomáháme klientům komunikovat. Se zákazníky, s médii a se světem kolem nich.

Naším oborem je profesionální komunikace, která klienta spojí s tím, koho si přeje oslovit.
Přemýšlíme strategicky a vybíráme nejúčinnější nástroje, které nám pomáhají plnit stanovené cíle. Svoji práci stavíme jak na týmové souhře, tak na individuálních zkušenostech a názorech. Náš svět se točí kolem klienta, který je nám především partnerem a zdrojem inspirace. Jdeme sebevědomě dopředu a nečekáme, až si příležitost najde nás.
tomáš jirsa
Founder
Naším oborem je profesionální komunikace, která klienta spojí s tím, koho si přeje oslovit.
Náš tým je spolehlivým průvodcem v oborech PR, Event Managementu, Content Marketingu i analytiky. Přemýšlíme strategicky a vybíráme nejúčinnější nástroje, které nám pomáhají plnit stanovené cíle. Svoji práci stavíme jak na týmové souhře, tak na individuálních zkušenostech a názorech. Náš svět se točí kolem klienta, který je nám především partnerem a zdrojem inspirace. Jdeme sebevědomě dopředu a nečekáme, až si příležitost najde nás.
tomáš jirsa
Founder

Vše, co si představíte pod pojmem PR. My ale nejsme obyčejná PR agentura, dáme Vám mnohem víc.

Dostaneme vás a vaši značku tam, kam patří.

Jako první agentura v zemi přicházíme s revoluční myšlenkou: staré PR, tak jak jste ho nejspíš doposud znali, už nefunguje. Jak to víme? Na trhu se pohybujeme už deset let a vnímáme, že nároky klientů i mediálního prostředí se přirozeně mění. Už nestačí jen napsat tiskovou zprávu a zajít na kafe s novinářem.

Komunikaci našich klientů proto chápeme jako celou soustavu různorodých služeb. Vždy je ale zapotřebí mít promyšlenou strategii, která respektuje nároky doby. Vytvoření a dodržování takové strategie, je naše práce. Nejsme odborníci na všechno. Proto při realizaci navržené strategie využíváme služeb našich dalších odborně zdatných kolegů ze C&B Group.

  • Strategie komunikace
  • Vztahy s médii
  • Branding
  • Analýzy
  • Krizová komunikace